امکانات حرفه ای نمایندگی نیکون

فلسفه نمایندگی نیکون
آوریل 23, 2018
آکادمی نمایندگی کانن
آکادمی نمایندگی نیکون
آوریل 24, 2018

در نمایندگی کانن در ایران حرفه ای ها افرادی هستند که نه تنها به کیفیت محصولات بلکه به راحتی کار و سهولت خدمات اهمیت بسیار زیادی می دهند .
فناوری های پیشرفته موجود در کمپانی و نمایندگی کانن در مسیری حرکت می کنند که اطمینان خاطر این دسته از افراد را به دست آورده و آنرا حفظ کنند .

نمایندگی کانن در ایران

دوربین سینمایی کانن

دوربین های سینمایی دیجیتال نمایندگی نیکون

برای طیف گسترده ای از فیلمسازان حرفه ای ، سیستم های سینمایی نمایندگی کانن ؛ ابزار هایی قابل اطمینان برای ارایه آثاری در کلاس جهانی می باشند .

دوربین های سینمایی کانن از سال 2011 تا کنون ؛ افق های جدیدی را در زمینه تولید آثار سینمایی به وجود آورده

و با طراحی خاص و منحصر به فرد  موجود در این دوربین ها ؛ تا حد زیادی بر کیفیت آثار به دست آمده در ژانر سینمایی افزوده اند .

امروزه ؛ ترکیب منحصر به فرد دوربین های سینمایی نمایندگی کانن با لنز های سری EF ؛ قابلیت تولید آثار سینمایی با کیفیت خارق العاده 4K را فراهم آورده است .

نمایندگی کانن با حفظ تعهد بر ارایه ابزار و تجهیزات حرفه ای و به روز تلاش می نماید تا خدمات پس از فروش و ضمانت های لازم را برای این دسته از محصولات در سراسر نقاط ایران فراهم بیاورد .

نمایندگی اصلی کانن

دوربین های DSLR حرفه ای :

در سال 2017 ؛ دوربین های مجموعه EOS از نمایندگی کانن ؛ سی امین سالگرد تولید خود را نظاره گر بوده اند

در حال حاضر دوربین های مجموعه EOS نمایندگی انحصاری کانن توسط بسیاری از عکاسان حرفه ای در ژانر های ورزشی و روزنامه نگاری و سایر زمینه های عکاسی حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند .

سنسور های CMOS بزرگ , به همراه فناوری موجود در پردازشگر های DIGIC موجب شده اند تا دوربین های مجموعه EOS نمایندگی کانن یک توازن فوق العاده را میان سرعت ؛ کیفیت تصویر ؛ به وجود بیاورند .

امکانات پیشرفته تصویر برداری ویدیو بر روی دوربین های DSLR نمایندگی کانن ؛ یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز دوربین های کانن می باشند .

نمایندگی رسمی کانن

پرینتر های حرفه ای نمایندگی کانن در ایران

پرینتر های حرفه ای نیکون

پرینتر های حرفه ای کانن قادرند تا رنگ های موجود در عکس را شبیه به حالت واقعی باز تولید نمایند

خروجی با کیفیت پرینتر های نمایندگی کانن دقیقا در تطابق با نیاز های حرفه ای عکاسان و هنرمندان عرصه گرافیک قرار دارد .

پیشرفت های کانن در زمینه ارایه انواع مختلف پرینتر های حرفه ای چاپ عکس طیف گسترده ای از نیاز های عکاسان استفاده کننده از دوربین های کانن را برطرف نموده است .

پرینتر های حرفه ای چاپ عکس کانن در انواع 8 رنگ تا 12 رنگ موجود بوده و قادر به ارایه چاپ در سایز A3 تا 60 اینچ می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *