نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

​تعمیر دوربین نیکون در رشت

تعمیر دوربین نیکون در رشت به مدیریت عمران قاسمی – تلفن تماس با نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در رشت 62999596-021
 
تعمیر دوربین نیکون در رشت ؛ یکی از خدمات سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین به مدیریت عمران قاسمی می باشد . این سازمان ؛ تمامی خدمات و سرویس های لازم جهت تعمیرات انواع دوربین و لنز نیکون برای شهر رشت و سایر شهر های استان گیلان را در اختیار دارد و با برخورداری از حرفه ای ترین تکنسین های تعمیر دوربین ؛ اکنون یکی از بزرگترین مراکز و خدمات تعمیر دوربین در منطقه را در اختیار داریم . لطفا به این نکته نیز توجه داشته باشید که کمپانی Nikon هیچگونه شعبه و نمایندگی در شهر رشت و استان گیلان ندارد و تمامی خدمات مرتبط با تعمیر دوربین و لنز نیکون ؛ از سوی نمایندگی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ؛ صورت می پذیرد . برای تماس با بخش خدمات مشتریان نمایندگی تعمیر دوربین نیکون ؛ لطفا با شماره تلفن 62999596-021 تماس حاصل نمایید .

شرکت ایده آل دوربین در حالیکه به عنوان نماینده خدمات پس از فروش شرکت کانن مشغول به فعالیت بود جهت ارتقای سطح کیفی و افزایش گستره مخاطبان عکاس خود اقدام به دریافت دومین نمایندگی خدمات پس از فروش خود از کمپانی بزرگ NIKON نمود. این کمپانی نیز ضمن آموزش تعمیرات مدلهای مختلف نیکون اقدام به اعطای نمایندگی خدمات پس از فروش خود به شرکت ایده آل دوربین نمود و بر همین اساس شرکت ایده آل دوربین به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش کمپانی بزرگ نیکون معرفی گردید. 
 
خدمات پس از فروش نیکون که به نام خدمات حرفه ای نیکون (Nikon Professional Services) نیز نامیده میشود به اختصار به صورت NPS نمایش داده میشود.

تعمیر دوربین نیکون  DSLR
دوربین های DSLR ساخت کمپانی نیکون با برخورداری از قابلیت تعویض لنز به عکاس این امکان را می دهند تا از سوژه های مختلف و در فواصل متفاوت با اندازه نماهای مختلفی عکاسی نمایند. دوربین های DSLR ساخت نیکون در سه رده دوربین مبتدی ؛ دوربین نیمه حرفه ای و دوربین حرفه ای ارایه می شوند .

دوربین های DSLR سطح مبتدی برای گروهی از افراد که خواهان ورود به دنیای عکاسی به صورت جدی هستند ؛ طراحی شده اند . این دوربین ها با دارا بودن قابلیت تعویض لنز ؛ امکان کنترل دستی بر نورسنجی و تنظیمات رنگ ؛ زمینه مناسبی را برای ورود افراد به دنیای عکاسی حرفه ای فراهم می آورند .

تعمیر دوربین ها نیکون DSLR سطح مبتدی در برگیرنده این مدل ها می باشد :
Nikon D3500 , Nikon D3400 , Nikon D3300 , Nikon D3200
Nikon D5600 , Nikon D5500 , Nikon D5300

تعمیر دوربین نیکون DSLR در رده نیمه حرفه ای مدل های زیر را در بر می گیرد :
Nikon D7500 , Nikon D7200 , Nikon D7100

تعمیر دوربین نیکون DSLR  در رده حرفه ای مدل های زیر را شامل می شود :
Nikon D610 , Nikon D750 , Nikon D780 , Nikon D810 , Nikon D850 , Nikon D5 , Nikon D6