نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

تعمیر دوربین نیکون در شرق تهران

نمایندگی نیکون در شرق تهران به زودی راه اندازی خواهد شد،  اما تا زمانی که آن شعبه فعالیت خود را آغاز نماید عزیزانی که در شرق تهران ساکن هستند می‌توانند طی تماس با یکی از شماره‌های ذیل ، از نمایندگی تعمیر نیکون درخواست پیکِ رایگانِ تعمیرات نمایند.
66739494 و 66701038 و یا شماره بدون اشغالی 62999596

با توجه به این که نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در تهران در محدوده‌ی طرح ترافیک قرار دارد و به جهت رفاه کاربران و عکاسان عزیز ، پیک رایگان این مرکز تنها با یک تماس تلفنی به محل مورد نیاز، اعزام می‌گردد و دوربین یا لنز تعمیری را پس از تعمیر دوباره به همان محل برده و تحویل می‌دهد.   
 
در خصوص تعمیرات دوربین عکاسی و فیلمبرداری و لنز در نمایندگی تعمیر نیکون در تهران باید به این نکته اشاره کرده که این مجموعه به جهت تعهدی که به کمپانی نیکون داده است موظف به ارائه‌ی بالاترین سطح کیفیت در خدمات پس از فروش ، آموزش کار با دوربین و تعمیر دوربین نیکون بدون آینه ، DSLR و کامپکت می‌باشد.  به همین دلیل این مرکز فقط به تربیت کارشناسان تعمیر بسنده نکرده و هر ساله جدیدترین و به روزترین دستگاه‌های تخصصی مخصوص اجاست و تعمیر را از کمپانی نیکون دریافت و در مجموعه به کار می‌گیرد.
 
وقتی چنین نیروی تخصصی با چنین دستگاه‌‌های مجهزی در نمایندگی تعمیر دوربین نیکون مشغول به کار می‌شوند تقریباً قادر به تعمیر تمامی دوربین‌ها و لنزهای نیکون می‌باشند و به ندرت دوربین یا لنزی تعمیر نشده از این مجموعه خارج می‌شود که اگر چنین دوربین‌هایی بیمه نامه هم داشته باشند ، این مرکز تا 75 درصد مبلغ درج شده در بیمه‌نامه را به عنوان خسارت دوربین ، به صورت وجه نقد به صاحب دوربین برمی‌‌گرداند.اما همانگونه که بیان شد این اتفاق به ندرت روی میدهد و در اکثر قریب به اتفاق تعمیرات، دوربین یا لنز کاملاً سالم و بدون کوچکترین عیب و نقصی به صاحبش بازگردانده می‌شود.

دلیل اینکه نمایندگی تعمیر دوربین عکاسی نیکون به  بالاترین سطح امنیت در تعمیرات دوربین عکاسی نیکون رسیده است این است که این مجموعه هیچگاه از قطعات غیر اصلی در تعمیرات خود استفاده نمی‌نماید و همیشه قطعات اورجینالی که از شرکت اصلی نیکون به ایران وارد نموده است استفاده می‌کند. از دیگر خدمات ممتاز این مجموعه را می‌توان بازیابی عکس‌های پاک شده یا فرمت شده ، آپدیت رایگان firmware و رفع پیکسل سوختگی (البته بجز لیزر زدگی) می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات نیکون در تهران ، به دلیل افزایش قیمت لوازم جانبی محصولات نیکون ، امکان تعمیرات آن لوازم را نیز در مجموعه‌ی خود فراهم نموده است.