نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

تعمیر دوربین نیکون در شیراز

تعمیر دوربین نیکون در شیراز به مدیریت عمران قاسمی – نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در شیراز شماره تماس 62999596-021

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین یکی از اصلی ترین مراکز ارایه خدمات تعمیر دوربین و لنز نیکون برای هنرمندان عکاس و تصویر برداری در شهر شیراز و سایر شهر های استان فارس می باشد. با توجه به عدم حضور کمپانی نیکون در ایران  ؛ بسیاری از دفاتر و مراکز غیر مجاز تحت عنوان نمایندگی و سایر عناوین اقدام به فعالیت در زمینه خدمات پس از فروش دوربین و لنز نیکون نموده اند و لازم است به این نکته توجه داشته باشیم که در حال حاضر، هیچ نمایندگی رسمی برای فروش و خدمات پس از فروش و تعمیر دوربین نیکون مشغول به فعالیت نمی باشد.

تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین؛ با در اختیار داشتن به روزترین ومدرن ترین تجهیزات سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز در تعمیر دوربین و لنز نیکون ؛ خدمات تعمیر این تجهیزات برای شهر شیراز و استان فارس را انجام می دهد . دفتر اصلی این مرکز در تهران ؛ تمامی دوربین و لنز های تعمیری نیکون را از سراسر استان فارس دریافت نموده و خدمات تعمیر را ارایه می دهد .

تعمیر دوربین و لنز نیکون با استفاده از قطعات اصلی

شهرت و سابقه زیاد تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین در زمینه ارایه خدمات تعمیر دوربین و لنز نیکون موجب شده است تا این مرکز به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز تعمیر دوربین ؛ همکاری های گسترده ای را با کمپانی های تولید کننده دوربین ( از جمله شرکت نیکون ) داشته باشد و به همین دلیل با برقراری خط ارتباط مستقیم با نمایندگی مرکزی نیکون ؛ این مجموعه توانسته است تا اصلی ترین قطعات مورد نیاز در تعمیر دوربین نیکون را به کشور وارد نماید . با توجه به کیفیت قطعات و مهارت تکنسین های ما در زمینه تعمیر دوربین و لنز نیکون , با اطمینان اعلام می داریم که تمامی تعمیرات دوربین و لنز نیکون دراین مجموعه دارای ضمانت سه ماهه می باشند .
 
تعمیر تمام انواع دوربین نیکون در تعمیرگاه مرکزی دوربین

تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون ؛ خدمات تعمیر برای تمامی انواع و مدل های دوربین و لنز نیکون را ارایه می دهد . تکنسین های شاغل در این مرکز ؛ انواع دوره های تخصصی تعمیر دوربین و لنز نیکون را گذرانیده اند و با تکیه بر تجربه به دست آمده از سالیان متمادی در زمینه تعمیر دوربین و لنز ؛ اکنون با افتخار اعلام می داریم که تمامی انواع دوربین های کامپکت ؛ دوربین DSLR نیکون و دوربین میرورلس Nikon و انواع مختلف لنز های Nikon را در پوشش تعمیرات این مرکز قرار داده ایم .

تعمیر دوربین نیکون در شیراز به مدیریت عمران قاسمی – نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در شیراز شماره تماس 62999596 - 021