نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

​تعمیر دوربین نیکون در غرب تهران

نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در غرب تهران به زودی تأسیس خواهد شد، اما اگر در حال حاضر نیاز فوری به تعمیرات دوربین یا لنز خود دارید میتوانید به راحتی از پیک رایگانِ بخش تعمیرات جهت دریافت و تحویل کالا درمحل که جزئی از خدمات این مجموعه است استفاده کنید.

برای این درخواست کافیست که با شماره‌ی 66739494 یا 66701038  ویا شماره بدون اشغالی 62999596 تماس بگیرید. (البته بدون شماره‌گیری کدشهری،  حتی در زمان تماس با موبایل یا شهرستان)

با این تماس پیک رایگانِ بخش تعمیرات نمایندگی تعمیر دوربین نیکون ، در اسرع وقت به محل مورد نظرتان اعزام می‌گردد و دوربین یا لنزتان را پس از تعمیر مجدداً در محل موردنظر تحویل می‌دهد.

دو هدف همیشه مدنظر مدیریت عامل تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین (عمران قاسمی) بوده است. اول: خدمات پس از فروشِ ارزنده‌ترِ تیم تعمیراتِ دوربین‌ها و لنز‌های نیکون ؛ و دوم رفاه بیشتر برای عکاسان درخصوص استفاده از این خدمات.

لذا در راستای همین اهداف ، می‌توان اقدامات مدیریتی که تا کنون انجام گرفته شده را نام برد:

1)      جمع آوری گروهی از بهترین کارشناسان و تعمیرکاران با مدارک و مدارج عالیه بود در زمینه‌ی تعمیرات دوربین ولنز در زمره‌ی برترین‌های کشور بودند
2)      استفاده از جدیدترین و به روز‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزاتی که از طرف شرکت نیکون به این نمایندگی اعطا شده است
3)      به روز نگه داشتن اطلاعات و معلومات تعمیرکاران با اعزام آنها به دورهای آموزشی که شرکت نیکون برای تعمیرکاران خود در تمام نمایندگی‌ های تعمیر نیکون در دنیا می‌گذارد.
4)      دریافت و خرید تجهیزات اجاست به روزتر و جدیدتر به صورت مداوم
5)      ارائه‌ی سه ماه گارانتی تعمیر، پس از تعمیر دوربین و لنز نیکون در قسمت تعمیر شده

با استناد به موارد فوق ،‌ تمامی عکاسان و دانشجویان و کاربرانی که از دوربین‌های نیکون استفاده می‌کنند ، به راحتی می‌توانند به محض مشاهده‌ی هر نوع ایراد سخت افزاری و یا مشکلات فریمور دوربین ، به سرعت به نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در تهران مراجعه کنند و یا با درخواست پیک رایگان تعمیر، این مجموعه را به خود نزدیک‌تر نمایند تا سرویس‌ها و خدمات تخصصی که نیاز دارند را در کمترین زمان تلف شده از نمایندگی نیکون دریافت نمایند.

این دوستان می‌توانند در صورتی که هر نوع پرسش و یا ابهامی را در خصوص روند تعمیر دوربین نیکون و یا حتی اگر سؤالی در مورد خدمات دیگر ارائه شده در نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در تهران را دارند از طرق زیر بپرسند تا کارشناسان ما مبادرت به پاسخگویی به این سؤالات در اسرع وقت نمایند. شکیبایی در پاسخگویی اصل اول خدمات پس ازفروش نمایندگی نیکون در ایران است.

با توجه به اینکه دوربین‌های عکاسی نیکون ، یکی از با کیفیت‌ترین و محبوب‌ترین دوربین‌های موجود در زمینه‌ی عکاسی می‌باشد لذا این دوربین‌ها نیز ممکن است با توجه به استقبال بسیار و استفاده‌ی مداوم ، به مرور زمان دچار خرابی‌ها و مشکلاتی گردد که کاربر را مجبور به تعمیر و رفع ایراد آن نماید. به همین دلیل بخش تعمیرات دوربین نیکون با اتکا به تجربه بسیاری که دارد و همچنین با مهارتی که در تعمیرکاران این مجموعه نهفته است، به سرعت دوربین را عیب یابی نموده و با رفع مشکلات آن ، دوربین نیکون خراب شده را دوباره به چرخه‌ی صنعت عکاسی ایران باز می‌گردانند.

تخصص در تعمیرات دوربین‌های نیکون ، برگ برنده‌ی بخش تعمیرات این مرکز است. اما سرعت عمل در تعمیر و همچنین سطح کیفی بالایی که در خدمات نمایندگی نیکون ایران وجود دارد نیز تکمیل کننده برتری است. نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در تهران همواره تلاش دارد که کیفیت خدماتش را بالاتر از قبل ببرد و خدمات ارزنده‌تری را به مشتریان خود اعطا نماید.

قسمت تعمیر دوربین در نمایندگی نیکون در ایران عموماً مدت زمان مدیدی را جهت عیب یابی و برطرف کردن ایراد دوربین صرف کرده است. هرچه قدر دقت عیب‌یابی بیشتر باشد هم سرعت رفع ایراد بیشتر می‌شود و هم عملیات تعمیر دوربین دقیق‌تر انجام می‌شود.  ارتقا‌ء دانش تعمیرات دوربین نیکون و بالابرد دامنه‌ی اطلاعات تعمیرکاران در خصوص تعمیر نیکون دو عامل ارزنده‌ای است موجب می‌شود تحلیل مشکلات دوربین آسان‌تر و رفع ایراد آن سریع‌تر حادث شود.