نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

درباره ما

پایه گذاری نمایندگی رسمی نیکون در ایران

تعميرگاه مرکزي دوربين نیکون با هدف تعمیرات تخصصی دوربینهای عکاسی  و دوربین فیلمبرداری  و لنز نیکون تأسیس شد. این تعمیرگاه دوربین نیکون در تهران به مدیریت موفق جناب آقای عمران قاسمی در مدت کوتاهی به بزرگترین تعمیرگاه تخصصی دوربین  در خاورمیانه تبدیل شد. در مدت کوتاهی تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون موفق به دریافت خدمات پس از فروش رسمی از نمایندگی تعمیرات نیکون گردید. این مرکز در حال حاضر به عنوان تخصصی ترین و گسترده ترین مرکز تعمیرات دوربین عکاسی نیکون و تعمیرات دوربین فیلمبرداری نیکون است. در بین عکاسان حرفه ای که با دوربین نیکون کار میکنند تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون محبوبترین مرکز تعمیرات دوربین نیکون در ایران است .

اخذ گواهینامه از نمایندگی اصلی نیکون

پيچيدگي تکنولوژي ساخت دوربين هاي عکاسي نیکون و لنز نیکون سبب گرديده تا جهت رفع ايرادات احتمالي آن ، نياز به کسب دانش تعمیر دوربین عکاسی یا لنز نیکون داشته باشیم. نمایندگی تعمیر دوربین نیکون ، اقدام به آموزش نمايندگان رسمي  در ایران و دیگر کشورها در زمينه ی خدمات پس از فروش نیکون نموده است. که جناب آقاي عمران قاسمي ، (مديریت عامل شرکتهاي ايده آل دوربين ، تعميرگاه مرکزي دوربين) ، طي سال هاي متمادي دوره هاي آموزشي مختلفي را از تعمیر دوربین نیکون در نمایندگی اصلی نیکون گذرانده اند.

تأسیس شرکت ایده آل دوربین ، نمایندگی رسمی نیکون در ایران

شرکت ايده آل دوربين نماینده نیکون در ایران با هدف ساماندهي خدمات در بخش فروش دوربين هاي ديجيتال تشکيل شد. نمایندگی نیکون در ایران و پشتيباني تعميرگاه مرکزي دوربين ، در تاريخ دوازدهم اسفندماه سال 1386 فعاليت خود را در زمینه خدمات پس از فروش کانن در ایران آغاز نمود.