نمایندگی تعمیر دوربین و لنز نیکون در ایران
تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده ال دوربین

برگشت به صفحه نخست
مقالات

​تعمیر دوربین نیکون در ساری

تعمیر دوربین نیکون در ساری تحت نظر نمایندگی تعمیر دوربین نیکون به مدیریت عمران قاسمی
تلفن تماس با نمایندگی تعمیر دوربین نیکون 62999596-021 از سراسر ایران
تعمیر دوربین نیکون در ساری و همچنین تعمیر لنز نیکون برای هنرمندان و عکاسان ساکن شهر ساری یکی از خدمات قابل ارایه در تعمیرگاه مرکزی دوربین است . لطفا به این نکته توجه داشته باشید که کلیه خدمات نمایندگی تعمیر دوربین نیکون در تهران ارایه شده و این نمایندگی هیچگونه دفتر و شعبه ای در شهرستان ها ندارد .

برای دریافت خدمات تعمیر دوربین و لنز نیکون لطفا به نشانی تعمیرگاه مرکزی دوربین نیکون در تهران مراجعه نموده و یا با استفاده از هر یک از روشهای ارسال ذکر شده در این وبسایت ؛ دوربین و لنز تعمیری خود را برای ما ارسال نمایید .

نمایندگی تعمیر دوربین نیکون ؛ هیچگونه مسئولیتی را در قبال دستکاری دوربین یا لنز های نیکون در هر یک از شهرستان ها پذیرا نبوده و حتما به این موضوع توجه داشته باشید که دستکاری و باز شدن هر یک از قطعات دوربین و لنز که از سوی افراد وموسسات غیر مجاز انجام شده باشد ؛ موجب از باطل تعهدات بیمه و گارانتی از سوی نمایندگی مرکزی تعمیر دوربین نیکون خواهد شد .

اگر ساکن شهر ساری هستید و به هر عنوان از یکی از دوربین  های کمپانی نیکون استفاده می نمایید ؛ لازم است تا گارانتی دوربین خود را در سایت اصلی مرکز نمایندگی تعمیر دوربین نیکون به ثبت برسانید .


عدم فعال سازی کارت گارانتی موجب می شود تا دوربین بدون گارانتی شناخته شده و خدمات گارانتی و سرویس های دوره ای نیکون برای آن قابل ارایه نباشد .
 
همچنین اگر دوربین را به همراه لنز کیت آن خریداری نموده اید ؛ در زمان ثبت گارانتی دوربین ؛ مشخصات لنز به همراه شماره سریال آنرا در قسمت توضیحات ثبت کنید تا با یکبار ثبت نام ؛ لنز و دوربین شما مشمول گارانتی گردیده و یا یک کد رهگیری قابل استعلام باشند .
ما در این مرکز با تامین قطعات اصلی و اورجینال از شرکت Nikon ؛ پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزار های مورد نیاز برای تعمیر دوربین و لنز نیکون را در اختیار داریم و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات روز جهان ؛ اقدام به تعمیر یا سرویس دوربین نیکون می نماییم .
 
بسیاری از اشکالاتی که به صورت ظاهری در دوربین نیکون به وجود می آید با انجام چند تنظیم ساده برطرف شده و با رعایت برخی نکات ایمنی ؛ از ظهور و بروز بسیاری از اشکالات و خرابی های دوربین نیکون می توان جلوگیری نمود .
 
در این رابطه بخش بلاگ یا مقالات تعمیر دوربین نیکون ؛ از طریق ارایه برخی از نکات ساده و در عین حال کاربردی تلاش می نماید تا اطلاعات و آگاه سازی های لازم در این زمینه را ارایه دهد تا نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیر دوربین نیکون در کرج وجود نداشته باشد .
 
در هر صورت به این نکته توجه داشته باشید که اشکالات جدی در بخش های مختلف دوربین را حتما باید به مرکز تعمیر دوربین نیکون ارجاع دهید .

تمامی خدمات تعمیر دوربین نیکون در شهر ساری , عینا مشابه با خدمات قابل ارایه در تهران بوده و تفاوتی میان آنها وجود ندارد .
 
کارشناسان خبره و با تجربه تعمیر دوربین نیکون در این مرکز ؛ دوربین نیازمند تعمیر شما را دریافت نموده ؛ پس از عیب یابی ؛ و تامین قطعات ؛ آنرا مورد تعمیر قرار داده و در سریعترین زمان ممکن به شما عودت می دهند .

سرعت ؛ دقت و کیفیت از جمله شاخصه های اصلی کار ما در مرکز تعمیر دوربین نیکون است و با توجه به این سه اصل ؛ هرگز یک دوربین برای مدت زمان طولانی از چرخه کار و کسب درآمد خارج نمی شود .